فعالسازی ارسال ایمیل در دستگاه ضبط و پخش (DVR)

فعالسازی ارسال ایمیل در دستگاه ضبط و پخش (DVR)

در این آموزش سعی شده تا تنظیماتی را روی دستگاه ضبط و پخش انجام دهیم تا در صورت بروز خطا در سیستم دوربین های مداربسته، از آن اطلاع یابیم.

این آموزش بصورت ویدئو می باشد که لینک آن در این بخش قرار داده شده است.

فعالسازی ارسال ایمیل در دستگاه ضبط و پخ

با آموزش این بخش می توانید از خطاهایی که ممکن است در دستگاههای ضبط و پخش در هنگام ارسال و دریافت تصویر رخ می دهد از طریق دریافت ایمیل باخبر شوید.

برای این آموزش کافی است دو ایمیل در دستگاه ضبط و پخش وارد کنید و پورتهای مربوطه را تنظیم نمایید.

بعنوان مثال ما از ایمیل گوگل بعنوان فرستنده و از ایمیل یاهو بعنوان گیرنده استفاده کرده ایم.

حال آدرس SMTP Server را که مربوط به ایمیل فرستنده یا همان گوگل است را وارد کرده و پورت مربوطه آن را نیز در بخش پورت وارد می کنیم.

اطلاعات مربوط به Mail Server ها را می توانید با جستجو در اینترنت بدست آورید و در دستگاه خود وارد کنید.

توجه داشته باشید برای انجام این آموزش بایستی ارتباط دستگاه شما با اینترنت برقرار باشد تا ارسال و دریافت ایمیل به خوبی انجام پذیرد. برای اتصال به اینترنت نیز بایستی دستگاه خود را با کابل به مودم اینترنت و یا سوییچ شبکه خود که دارای اینترنت می باشد متصل کرده و در بخش تنظیمات شبکه، تنظیمات مربوطه را انجام دهید.

لینک تصویر ویدئو فوق در آپارات

2 پاسخ

تعقیب

  1. […] فعال سازی ارسال ایمیل در دستگاه ضبط و پخش DVR در فروش دوربین مداربسته تجهیزات امنیتی دی وی آر AHD آنالوگ آی پی کابل برق لوازم برای این آموزش کافی است دو ایمیل در دستگاه ضبط و پخش وارد کنید و پورتهای مربوطه را تنظیم نمایید. […]

  2. […] فعال سازی ارسال ایمیل در دستگاه ضبط و پخش DVR در فروش دوربین مداربسته تجهیزات امنیتی دی وی آر AHD آنالوگ آی پی کابل برق لوازم برای این آموزش کافی است دو ایمیل در دستگاه ضبط و پخش وارد کنید و پورتهای مربوطه را تنظیم نمایید. […]

دیدگاه خود را ثبت کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *