آموزش تنظیم preset برای دوربین مداربسته Speed dome

آموزش تنظیم preset برای دوربین مداربسته Speed dome

امروزه با توجه به اهمیت امنیت در مکانهای مختلف و تهیه تصاویر ضبط شده از این مکانها، از دوربین های مداربسته با قابلیت های متفاوتی استفاده می شود. با توجه به این نکته، در مکانهایی که نیاز به نظارت بسیار دقیق دارند، از دوربین های مداربسته گردان یا همان Speed Dome استفاده می شود.

در این آموزش شرکت ایمن شو به یکی از قابلیت های دوربین مداربسته Speed Dome به نام Preset می پردازد.

قابلیت Preset این امکان را به کاربر می دهد، تا نقاط مختلفی را که نیاز به نظارت دقیق تر دارند، در دوربین مداربسته خود تعریف کرده و در بازه های زمانی مشخص، دوربین بطور اتوماتیک جهت خود را بر روی نقاط تمرکز، تغییر می دهد.

به عنوان مثال، در یک فروشگاه یک دوربین speed dome در جلو درب نصب و دو preset برای آن تعریف می کنیم و برای هر کدام بازه های زمانی پنج ثانیه در نظر می گیریم. preset اول را برای مشاهده درب ورودی و preset دوم را برای مشاهده انتهای فروشگاه قرار می دهیم. حال وقتی preset ها را فعال کنیم، بطور اتوماتیک، دوربین در پنج ثانیه اول جلو درب و در پنج ثانیه دوم انتهای فروشگاه را نمایش خواهد داد.

ویدئو فوق آموزش نحوه تنظیم preset برای دوربین مداربسته speed dome با برند anni می باشد.

در دوربین های برندهای مختلف حتماً این تنظیمات وجود دارند ولی ممکن محل آنها در بخش تنظیمات دوربین متفاوت باشد ولی کلیت کار به همین صورت می باشد.

می توانید نمونه ای از دوربین های Speed Dome شرکت ایمن شو را از طریق همین لینک مشاهده نمایید.

لینک ویدئو فوق در کانال آپارات فروشگاه ایمن شو

لینک ویدئو فوق در کانال یوتیوب فروشگاه ایمن شو

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *